Zaproszenie do wzięcia udziału w Trzecim Mazowieckim Duathlonie Doliną Liwca Autor : lowell79 kategoria: Informacje

W imieniu Stowarzyszenia ?Działamy Działamy? oraz www.liwiec.com zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w TRZECIM MAZOWIECKIM DUATHLONIE DOLINĄ LIWCA, który odbędzie się w sobotę, 13 maja 2017 roku.


Tak jak w poprzedniej edycji, w ramach imprezy przeprowadzone zostaną dwie konkurencje:

 

1. Start indywidualny, którego uczestnicy będą pojedynczo zmagać się z krętymi zakolami rzeki Liwiec w dwuosobowych kajakach ? do przepłynięcia będzie 5,8 km, a następnie przebiegną po różnorodnym terenie dystans 6,6 km, by dotrzeć do mety. Początek startu indywidualnego zaplanowany jest na godzinę 9:00.

 

2. Start drużynowy, w którym na tej samej trasie rywalizować będą dwuosobowe zespoły ? po przepłynięciu wspólnie odcinka kajakowego będą mogli razem lub oddzielnie pobiec do mety. Do klasyfikacji liczony będzie średni czas obu zawodników. Start konkurencji drużynowej odbędzie się o godzinie 12:00.

 

W trakcie i po zawodach zorganizowany będzie piknik rodzinny, na którym czekać będą różne atrakcje, m.in. gry i zabawy dla dzieci.

 

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdziecie na naszej stronie.

Link do zapisów znajdziecie tutaj.

 

Będziemy wdzięczni, jeśli zamieścicie Państwo informację na swojej stronie internetowej oraz jeśli posiadacie Państwo, także na portalu lub koncie na Facebooku. W załączniku zamieszczamy plakat.

 

Pozdrawiamy,

 

Działamy Działamy

www.dzialamy.com.pl